Slabada .lt

You are here: Home Apie bendruomenę Slabados kaimo bendruomenės veikla

Slabados kaimo bendruomenės veikla

Slabados kaimo bendruomenės pastangomis buvo restauruotas pėsčiųjų tiltas (pakartotinai remontuotas po potvynio 2008 metais), įrengtas apšvietimas Slabados kaime, pastatyti Slabados kaimo ribas žymintys kelio ženklai, kasmet organizuojamos Vilnelės pakrančių valymo talkos, atkurta Užgavėnių šventė.

Slabados kaimo bendruomenė ne vieną kartą kreipėsi į Vilniaus rajono savivaldybės administraciją, Vilniaus apskritį ir kitas atsakingas institucijas aktualiais Slabados kaimo gyventojams klausimais: dėl vandentiekio ir nuotekų valymo tinklų įrengimo Slabados kaime, dėl pėsčiųjų-dviračių tako tarp Slabados ir Lavoriškių kaimų įrengimo, dėl vaikų žaidimo aikštelės įrengimo, dėl visuomenės poreikiams skirtos teritorijos išskyrimo Slabados kaime ir kt.

Slabados kaimo bendruomenė 2007 metais parengė ir sėkmingai įgyvendino projektą „Slabados kaimo socialinės infrastruktūros gerinimas, renginių organizavimas, kaimo bendruomenės veiklos viešinimas“, (Nr. ZUM/KB/2007-117) pagal valstybės paramos kaimo bendruomenėms programą.

Šiuo metu Slabados kaimo bendruomenė įgyvendina vietos projektą „Slabados kaimo istorijos ir tradicijų puoselėjimas“, reg. Nr. LEADER-10-VILNIUS-01-002

 

Spausdinti PDF

Back to top

Kontaktai

Slabados kaimo bendruomenė

Slabados k.
Lavoriškių sen. LT-15231,
Vilniaus raj., Lietuva

Tel.: +370 5 249 4998
+370 686 24905

El. paštas: info@slabada.lt

Copyright © Slabados kaimo bendruomenė 2019